Üye Girişi | Üye Ol

Açık Rıza Metni

AÇIK RIZA METNİ

 

Bu açık rıza metni size, tarafınıza aydınlatma yapıldıktan sonra sunulmuştur. Lütfen önce aydınlatma metnini okuduğunuzdan ve bu metne özgür iradenizle onay verdiğinizden emin olunuz.

Bu metne konu kişisel verilerin işlenmesine açık rıza verdikten sonra, dilediğiniz zaman açık rızanızı geri alabilirsiniz. Kişisel verilerinizi önemsiyor ve koruyoruz.
 

MÜŞTERİ, ÜYE VE ZİYARETÇİ KİŞİSEL VERİLERİNİN KORUNMASINA İLİŞKİN AÇIK RIZA METNİ

 

Açık rıza; belirli bir konuya ilişkin, bilgilendirilmeye dayanan ve özgür iradeyle açıklanan rızayı ifade etmekte olup bu açık rıza metni; aşağıda belirtilen belirli konulara ilişkin bilgilendirme içermektedir ve bu metne onay verip vermemek konusunda özgür olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 5’inci ve 6’ncı maddeleri kapsamında, kanundan kaynaklanan hukuki sebeplere dayanarak ve hangi kişisel verilerinizi işlediğimizi “Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metni”nde okumuştunuz.

Bu nedenle, bu metinde yalnızca işlenmesi, muhafaza edilmesi ve aktarılması için açık rızanıza ihtiyaç duyduğumuz kişisel verileriniz yer alacaktır.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu nezdinde veri sorumlusu sıfatını haiz KELEBEK MAĞAZACILIK A.Ş. (“Perspective”) olarak; misafirimiz olmanız nedeniyle Kişisel Verilerin Korunması mevzuatı kapsamında istisnaya giren (6698/5-6) haller haricinde, kişisel verilerinizi işlemek ve aktarmak için aşağıdaki hususlara ilişkin açık rızanızı talep ediyoruz. 6698/5-6 maddeleri kapsamında işlenen kişisel verilerinizi “Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metni”nde bulabilirsiniz.

Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerin Korunmasına İlişki Aydınlatma metninde detaylı olarak açıklanan iletişim verilerimin Site üyelik, sadakat programlarından veya Perspective’in diğer üyelik  programlarından faydalanabilmem, Site, Mobil Uygulama, mağazalar dahil tüm alışveriş kanallarında yapacağım alışverişlerime göre oluşturulacak bana özel imkan ve tekliflerden yararlanmam amacıyla işlenmesine, muhafaza edilmesine, yetkili kamu kurumlarına aktarılmasına,

Özgür irademle rıza göstermeyi,

Kabul ediyorum                ☐

Kabul etmiyorum              ☐