Üye Girişi | Üye Ol

Ödeme ve Teslimat

TESLİMAT
 

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 48 saat içerisinde kargo firmasına teslim edilir. İndirim dönemlerinde bu süre 7 iş gününü bulabilmektedir. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

 

İADE
 

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 (otuz) gün içerisinde CAYMA hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. CAYMA Hakkı kapsamındaki iadelerinizi teslimatı yapan kargo şirketi üzerinden "Kelebek Mağazacılık - Kazım Orbay Cad. No: 37 Bomonti Şişli / İstanbul" adresine karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade edeceğiniz ürün, eksiksiz, orijinal faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir, aksi halde iadeniz işleme alınmayacaktır. Kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, fatura üzerinde belirtilen adrese tam ve eksiksiz olarak gönderilmek zorundadır. Ürünün standart aksesuarları iade paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

Havale Eft siparişlerinizde iade işleminin gerçekleştirilebilmesi için banka bilgilerinizi tarafımıza mail ile iletisim@perspective.com.tr adresine ulaştırmanız gerekmektedir, Tarafımıza İletilmesi gereken bilgiler: hesap sahibinin ad, soyad bilgisi, IBAN numarası ve banka adı.

 

ÖDEME KOŞULLARI
 

Havale, EFT ile %10 indirimli olarak veya tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 3, 12 aya varan taksit imkanı ile alışveriş yapabilirsiniz.