Üye Girişi | Üye Ol
Seçimleriniz
  Filtre
  Tümünü Temizle
  Tümünü Temizle
  Tümünü Temizle
  Tümünü Temizle
  • ₺ 0 ₺ 6999
  74 ürün gösteriliyor

  Kadın Abiye Elbise Modelleri

  Kadın abiye elbise modellerimiz birbirinden farklı ve güzel renkleriyle beraber hem her vücut tipine hem de her zevke uygun bulunur. Özellikle çağdaş çizgilerin yenilikçi olan unsurları ile harmanlanmış olduğu modelleriyle özel günlerde kişilerin şıklığını ön plana çıkarmasına rehber niteliğindedir. Düz renk, geometrik şekil, çizgi, nakış, baskı, jakar ya da çiçek modellerimiz ile ön plana çıkar.

  Özel tasarımları ile her türlü mekana uygun abiye bulmak da son derece kolaydır. Yeni sezon koleksiyonlarımızla çarpıcı kombinleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Perspective olarak her stile, her ortama ve her zamana uyacak abiye modellerini sizlere sunmak için sürekli kendimizi yeniliyoruz. 

  2024 Yeni Sezon Kadın Abiye Elbise Modelleri Hangileridir?

  Yeni sezon 2024 abiye modellerimiz genel anlamda daha şık ve zarif tercihlerdir. Bu nedenle 2024 senesinde zarif olabilmek adına abiyeleri de buna göre tercih etmek gerekir. Mini boy, midi boy ve maxi abiye 2024 senesinde de sık sık tercih edilir. 2024 senesinde aynı zamanda daha canlı ve açık renkler tercih edilir. Abiye elbiselerde farklı renklerle yapılan kombinler oldukça trenddir. 

  Özel günlerde dikkat çekmek ve gözler önünde olmak için renkli modellerimizi tercih etmek gerekir. Renk tercihinde ten rengine ve saç modeline de dikkat etmek gerekir. Vücut tipine de dikkat edildiği takdirde çok daha ön planda olmak mümkündür. Abiye seçerken mutlaka vücutta bir bütünlük sağlamak önemlidir. Perspective olarak yeni sezonun en trend modellerine tek noktadan ulaşma imkanı sunuyoruz. Ortamların parlayan yıldızı olmak ve en başarılı kombinler yapmak için tek yapmanız gereken birbirinden şık yeni sezon modellerimizi incelemek olacaktır.

  Vücut Tipine Uygun Kadın Abiye Elbise Seçimi Nasıl Olmalıdır?

  Abiye seçiminde en önemli noktalardan birisi vücut tipine uygun bir abiye elbise seçmektir. Şu an ideal vücut tipi olarak kum saati ön plana çıkar. Ancak kişiler kendi vücut tarzlarına yönelik olarak en uygun elbiseyi seçtiği zaman görüntüsü bambaşka olabilir. Bu anlamda aslında her halde ideal görünmek mümkündür. 

  Elma vücut tipine sahip olan kişiler abiye modeli seçerken göbek bölümüne dikkat çeken parçaları tercih etmemelidir. Bel kısmını daha ince gösteren yansımalar tercih edilmelidir. Yaka kısmın ise derin bir V olarak tercih edilmelidir. Omuz bölge kısmını öne çıkaran elbiseler de elma vücut tipi için tercih edilmelidir.

  Armut vücut tipine sahip olan kişiler abiye seçerken mutlaka A kesim etekleri tercih etmelidir. Belden aşağı düz inen boru etekler tercih edilmemelidir. Aynı zamanda omuz kısmını geniş gösteren yakalar da tercih edilmelidir. Bu sebeple yaka kısmının asimetrik olacağı kesimler çok daha önemlidir.

  Ters üçgen vücut tipi olan kişilerin genel anlamda dolgun göğüsleri olduğu gibi dar kalçaları ve ince belleri vardır. Abiye elbise de tamamen buna yönelik olarak tercih edilmelidir. Elbiselerde göğüs çizgisine dikkat çekilmeli ve vücudun geri kalan kısmı çok daha dengeli gösterilmelidir. Bu sayede vücut çok daha dengeli gösterilir. Aynı zamanda etek seçiminde de aşağıya doğru genişleyen modeller tercih edilmelidir.

  Dikdörtgen vücut tipine sahip olan kişiler vücudunu bir bütün olarak göstermelidir. Bacakları çok daha uzun gösteren elbiseler ile yükseklik yanılsaması verilmelidir. Bu durumda yüksek bel kemerli olan elbiseler tercih edilebilir. Bu tip modelde elbisenin altına yanı zamanda topuklu ayakkabı da tercih edilmelidir. Bu sayede kişiler daha uzun boylu görülebilir. 

  Kum saati vücut tipi olan kadınların bel kısımları daha darken, kalça ve göğüs kısımları daha dolgundur. Bu tip kadınlar simetrik eğrilere sahip olduğu için dar ve bütün bedeni saran kıyafetleri tercih edebilir. Bu sayede daha dikkat çekici görünmek mümkündür. Geniş ürün seçeneklerimiz yanı sıra geniş beden seçeneklerimizle dilediğiniz tarza uygun modelleri sitemizde bulabilirsiniz. Yeni sezon yanı sıra outlet ürünlerimizle indirimli alışverişin de keyfini çıkarırsınız.

  Kadın Abiye Elbise Nasıl Kombinlenir?

  Kadın abiye kombini için dikkat edilmesi gereken son derece fazla nokta vardır. Kombinleme için ilk olarak abiyenin modeline ve rengine hâkim olmak gerekir. Model ve renge yönelik olarak ayakkabı ve çanta seçimi yapılmalıdır. Kişiler kendi vücut tipine göre bir ayakkabı tercih edebilir. Daha kısa ve armut vücut tipine sahip olan kişiler mutlaka topuklu ayakkabı tercih etmelidir. Buna yönelik olarak abiye elbise kendini çok daha uzun gösterir.

  Abiyenin modeline göre saç yaptırmak da son derece önemlidir. Yakası kapalı olan modellerde genel anlamda toplu saç tercih etmek gerekir. Yakası açık olan abiye elbiseler tercih edilirse eğer saçlar daha salaş ve dökümlü olmalıdır. Abiyenin şık ya da sade olmasına yönelik olarak da küçük ya da büyük takı modellerinden takılmalıdır. 

  Kadın Abiye Elbise Satın Alırken Nelere Dikkat Edilir?

  Kadın abiye elbise alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan en önemlisi vücut yapıdır. Kişiler kendi vücut yapılarına uygun bir elbise tercih etmezse bu durumda hem elbise kendini belli etmez hem de vücut tipini olduğundan daha kötü gösterir. İyi bir elbise ile kişiler kusurlarını da gizleyebilir. Seçilen modelin rengi ve modeli de tamamen kişinin vücut tipine, ten rengine ve saç rengine uygun bir şekilde tercih edilmelidir. 

  2024 senesinin renk tercihleri genele su yeşili, krem tonları, mavi ve uçuk pembedir. Dikkat çekmeyi seven kişiler de zümrüt yeşili, parlament mavisi, eflatun ya da kırmızı renkleri de tercih edebilir. Kişiler kendi ten rengini daha parlak gösteren renkleri de abiye elbiselerde tercih edebilir. Kaliteyi, şıklığı size getiren markamız en trend modellere tek noktadan ulaşmanıza olanak verir. Son trendleri bizimle kolaylıkla takip edebilirsiniz.

  Kadın Abiye Elbise Alırken Neden Perspective Tercih Edilmelidir?

  Perspective, kadın elbise alırken en çok tercih edilen işletmeler arasında yer alır. Abiyelerin çeşitliliğiyle beraber 2024 modasına uygun olan modellerimiz de oldukça çeşitlidir. Sadece modellerin fazla ve çeşitli olması değil aynı zamanda güvenilir alışverişin adresi olmasından dolayı da tercih edilebilir. Ödeme kolaylığının sağlanmasıyla beraber müşteriler oldukça kolay bir şekilde ödeme yapabilir. Bu sayede herhangi bir şekilde zorluk çekilmez.

  Malzemelerin kalitesi sayesinde abiyeler çok daha uzun süreli olarak kullanılabilir. Bu titizlik sonucu büyük oranda müşteri memnuniyeti de sağlanır. Aynı zamanda mağazaların pek çok şehirde bulunması da avantajları arasında yer alır. Her zaman en iyiye sunmaya çalışan markamız kullanıcı dostu sitesiyle keyifli bir alışveriş deneyimi sunar. İster online ister mağazalarımızdan ihtiyacınız olan tüm ürünlere güvenle ulaşabilirsiniz.