Üye Girişi | Üye Ol

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, Sipariş verebilmeniz için üye olmanıza gerek olmayacaktır. Fakat indirimli kampanyalar ve size özel fırsatlardan yararlanabilmeniz için 30 saniyelik bir kayıt formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Havale, EFT ve tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 3, 12 aya varan taksit imkanı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Garanti Bankası, Şişli Şubesi - Kelebek Mağazacılık AŞ (IBAN: TR22 0006 2000 1520 0006 2910 82)

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 48 saat içerisinde kargo firmasına teslim edilir. İndirim dönemlerinde bu süre 7 iş gününü bulabilmektedir.

200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 200 TL altı alışverişlerinizin teslimat ücreti ise 13,99 TL'dir. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir. Mayo - Bikini ürünlerinde deneme sürecinde ağ kısmındaki hijyen bantları asla çıkarılmamalıdır. Aksi halde değişim - iade yapılmayacaktır. Maske ve küpe ürünleri hijyen içerikli ürün olmaları nedeniyle iadeye uygun değildir.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 (otuz) gün içerisinde CAYMA hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. CAYMA Hakkı kapsamındaki iade edilmek istenen ürün(leri) kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olması kaydıyla tarafınıza ulaşan kargo şirketi ile "Kelebek Mağazacılık - Kazım Orbay Cad. No: 37 Bomonti Şişli / İstanbul" adresine gönderebilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 (otuz) gün içerisinde değişim için destek alabilirsiniz. Fatura üzerinde değişim talebinizi belirterek "Kelebek Mağazacılık - Kazım Orbay Cad. No: 37 Bomonti Şişli / İstanbul" adresine teslimatı yapan kargo şirketi ile gönderebilirsiniz. Değişim işlemi yapılan ürüne tekrar değişim işlemi yapılamamaktadır.

İade için siparişinizin teslimatını yapan kargo firması ile "Kelebek Mağazacılık" adına karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Farklı bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır.

Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olması durumunda ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.

Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. Ayrıca, ekstrenizde iade işlemini görebileceksiniz. Not: Ödemesini yapmış olduğunuz taksit tutarları, ilk ekstrenizle birlikte kredi kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.