Üye Girişi | Üye Ol

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, Sipariş verebilmeniz için üye olmanıza gerek olmayacaktır. Fakat indirimli kampanyalar ve size özel fırsatlardan yararlanabilmeniz için 30 saniyelik bir kayıt formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Havale, EFT ve tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 3, 12 aya varan taksit imkanı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Garanti Bankası, Nişantaşı Şubesi - Kelebek Mağazacılık AŞ (IBAN: TR17 0006 2000 1320 0006 2922 42)

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 48 saat içerisinde Kargo firmasına teslim edilir. İndirim dönemlerinde bu süre 7 iş gününü bulabilmektedir.

200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 200 TL altı alışverişlerinizin teslimat ücreti ise 6.90 TL'dir. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir. Mayo - Bikini ürünlerinde deneme sürecinde ağ kısmındaki hijyen bantları asla çıkarılmamalıdır. Aksi halde değişim - iade yapılmayacaktır.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde CAYMA hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. CAYMA Hakkı kapsamındaki iade edilmek istenen ürün(leri) kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olması kaydıyla anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo üzerinden 1410438011103 anlaşma kodu ile "Kelebek Mağazacılık - Kazım Orbay Cad. No: 37 Bomonti Şişli / İstanbul" adresine gönderebilirsiniz.

İade için Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Farklı bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır.

Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. Ayrıca, ekstrenizde iade işlemini görebileceksiniz. Not: Ödemesini yapmış olduğunuz taksit tutarları, ilk ekstrenizle birlikte kredi kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.