Üye Girişi | Üye Ol

E-Posta Ticari Elektronik İleti Onayı

E-Posta Ticari Elektronik İleti Onayı 


Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanunu ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde SATICI (KELEBEK MAĞAZACILIK A.Ş. (“Perspective”)) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafınıza SİTE ( www.perspective.com.tr ) üzerinde sunulan ürünlere ilişkin elektronik posta (e-mail) firma tarafından ve/veya aracı kurumlar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla e-posta adresinize gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak tüm tanıtım, kampanya ve bilgilendirme mesajı gönderimini kabul etmektesiniz.

Email ile kampanyalardan faydalanmak istiyorum veya kampanya ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum” seçeneğini işaretledikten sonra üyelik tarihinizden itibaren “İZİNLİ” data olarak kabul edilecek ve yukarıda belirtilen iletişim yolları ile iletişim kurulmasına Onay Vermiş sayılacaksınız.

SİTE veya SATICI ve Perspective'den gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan 'Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.' linkine tıklayarak günlük e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz